SORUNSUZ İADE

- Siparişimi geri iade edebilir miyim?

Siparişinizin üzerindeki güvenlik bandını çıkarmadığınız takdirde iade hakkınız vardır.


-Siparişimi değiştirebilir miyim?

Evet, sipariş ettiğiniz ürünümüzün üzerindeki güvenlik etiketini çıkarmazsanız, siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 iş günü içinde istediğiniz bir başka modelimiz ile değiştirebilirsiniz. Bunun için elinizde bulunan ürünümüzü iade işlemlerine uygun olarak geri göndermeniz ve fatura arkasında yer alan forumu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca form altında bulunan boşluğa değişimini istediğiniz ürünün kod, beden ve renk bilgilerini de yazmalısınız.


- Değişim yaptığım üründe fiyat farkı çıktı, nasıl ödenecek?

Değişim yapacağınız ürünümüz ile satın almış olduğunuz ürünümüz arasında fiyat farkı bulunuyor ise ödeme yapılacaktır. Satın aldığınız ürün daha yüksek ücretli, değişim yapacağınız ürün daha düşük ücretli ise aradaki fark 10 iş günü içinde hesabınıza havale edilir. Değişim yapılacak ürün daha yüksek ücretli ise kapıda ödeme yolu ile aradaki farkı ödemeniz gerekir.


- Değişim / iade için kaç gün sürem var?

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 işgünü içinde değişim / iade hakkınız bulunmaktadır. Bu sürenin aşılması halinde yasal olarak bu hakkınızı kaybedersiniz.


- Siparişimi nasıl geri göndereceğim?

Siparişinizi değişim veya geri iade için bize göndereceğiniz zaman aşağıdaki adımları uygulamayı unutmayınız. - Ürünün hasarsız, kullanılmamış, temiz ve tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş olduğundan emin olun. - Ürünlerimiz üzerinde bulunan ve denemenize engel teşkil etmeyecek şekilde yerleştirilmiş olan güvenlik bandının yerinde ve hasarsız olduğunu kontrol edin. - Ürünü size gönderilmiş olan orjinal paketi içinde hasar görmeyecek şekilde yerleştirin. - Varsa ürün ile birlikte gelmiş olan aksesuarların tam ve hasarsız bir şekilde kutuda olduğuna emin olun. - Siparişiniz ile birlikte size gönderilmiş olan orjinal faturanın arkasında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurun ve orjinal nüshayı da kutuya yerleştirin. - Aras kargo aracılığı ile ürünü bize geri gönderebilirsiniz.


- Geri gönderim kargo ücretini kim ödeyecek?

Ürünü değişim ya da iade olmak üzere firmamıza gönderirken oluşacak olan kargo ücreti size aittir. Karşı ödemeli kargolar kabul edilememektedir.


- Geri ödeme işlemi nasıl yapılıyor?

Ürün elimize ulaştıktan sonra geri iade koşulları kontrol edilir. Koşulları sağlayan her ürün için geri ödeme yapılır. Satın alma işleminde ödemenizi kapıda ödeme şeklinde yaptıysanız fatura arkasında bulunan formda yazmış olduğunuz İBAN numarasına havale gönderilir. Ödemenizi kredi kartı kullanarak yaptıysanız ödemeniz kredi kartı hesabınıza yapılır. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde kaç taksit ile satın alma yaptıysanız o taksit sayısında geri ödeme alırsınız.Örnek olarak ürünü 6 taksit olarak satın aldıysanız geri ödemeniz de 6 taksit olarak size ödenir. Bu durum bankanızın uygulamasıdır ve bizimle hiçbir bağlantısı yoktur. İade ürününüz bize ulaştığında , sipariş verirken ödemiş olduğunuz kargo bedeli ve kapıda ödeme bedeli düşülerek sadece satın aldığınız ürünün iadesi tarafınıza yansır.


- Hangi Ürünler geri iade kabul edilmez?

- Emniyet bandı koparılmış yada zarar görmüş ürünler
- Kullanılmış, hasar görmüş, lekelenmiş ürünler
- Faturası olmayan ürünler - Aksesuarı gönderilmemiş ürünler
- Orjinal ambalajı olmayan ürünler
- İade süresini geçirmiş olan ürünler