KARGO VE TESLİMAT

- Siparişimin alıcı adını/adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizi tamamlanmadan önce girmiş olduğunuz tüm bilgileri değiştirmeniz mümkündür. Siparişiniz tamamlandıktan sonra ürününüz henüz kargoya verilmemiş ise canlı destek hattımızdan, whatsapp numaramızdan mesaj göndererek veya çağrı merkezimizi arayarak bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildi ise belirtmiş olduğunuz telefon numaranıza ve mail adresinize bilgilendirme gelecektir. Bu aşamadan sonra Aras Kargo 444 25 52 numaralı çağrı merkezi üzerinden bilgilerinizin değişimini talep edebilirsiniz.


-Siparişim hangi kargo ile gelecek?

Siparişiniz Aras Kargo firması tarafından teslim edilecektir.


- Siparişim ne zaman gelecek?

Siparişinizi verirken ürünün tahmini kargolanma süresi belirtilmektedir. Kargolandıktan sonra ise yurt genelinde maksimum 4 gün içinde teslimat gerçekleşir. Doğal afetler, grev, aktarma kaçırması gibi olağanüstü durumlarda bu süre uzayabilir.


- Siparişim için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Siparişiniz kapıda ödeme ise 200 TL kapıda ödemeden kapıda ödeme ücreti bulunmaktadır. Siparişiniz kredi kartı ile ödeme ise 150 TL kargo ücreti bulunmaktadır.

 

- Siparişim ben yokken gelmiş ne yapmalıyım?

Siparişiniz siz evde yokken gelirse kapınıza bir uyarı etiketi yapıştırılacaktır. Etiket üzerinde bulunan numarayı arayarak ürününüzün olduğu şubeden teslim alabilirsiniz.


- Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Sipariş paketiniz üzerinde herhangi bir durumdan dolayı oluşmuş eziklik,ıslaklık, hasar yada ağzı açık olması gibi anormal bir durum olduğunu tespit ettiğiniz anda koli/paketi kesinlikle teslim almayınız. Kargo personeli sizin adınıza tespit tutanağı hazırlayarak koli/paketi tarafımıza gönderecektir.


- Yurt dışına teslimat yapılıyor mu?

Evet, yurt dışına da teslimat yapılmaktadır. Sipariş adresiniz yurt dışı ise sipariş formunuzu doldururken adres bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan lütfen emin olunuz. Firmamız yurtdışı kargo ücretini ödememektedir. Sipariş ücretlendirme aşamasında kargonuzun gönderim bedeli ayrı olarak belirtilir ve ürün bedeli üzerine ilave edilir. Daha detaylı bilgi almak için sitemiz içinde bulunan “yurt dışı gönderim mümkün mü” linkine tıklayabilir ya da canlı destek hattımızı kullanabilirsiniz.